16 GB . USB kľúč . ADATA DashDrive™ Classic UV140 USB 3.0, čierno-červený

Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

Popis produktu: USB kľúč UV140 je navrhnutý so sponou na záložky, a tak sa dá jednoducho pripnúť k zložke, knihe alebo bloku. Vyhotovený je bez krytky, takže sa už nikdy nebudete musieť báť o jej stratu. Vďaka jeho otvoru pre pútko ho môžete použiť ako kľúčenku, aby ste z neho vytvorili pohodlného a prenosného spoločníka.
Je vyhotovený v matnom materiáli, takže je odolný proti poškriabaniu, šmuhám a odtlačkom prstov. S iba 4.3mm dĺžkou a 8mm hrúbkou je prenosnejší a jednoduchší na pripojenie a odpojenie. Využíva USB 3.0 pre výrazne vyššie rýchlosti pri prenose a je tiež plne kompatibilný s USB 2.0.
K dispozícii je v 16GB, 32GB a 64GB pre splnenie všetkých vašich potrieb v kapacitách. Parametre a špecifikácie: - Kapacita: 16 GB
- Rozhranie: USB 3.0 spätne kompatibilné s USB 2 a 1.1
- Prenosové rýchlosti: čítanie 35 MB/s, zápis 10 MB/s
- Certifikáty: CE / FCC / VCCI / BSMI
- Systémové požiadavky: Windows XP, Vista, 7, 8, Mac OS X 10.6 alebo neskôr, Linux Kernel 2.6 alebo neskôr Fyzické parametre: - Farba: Čierno-červená
- Rozmery: 43 x 16 x 8mm
- Hmotnosť: 4.0 g Stránky o produkte: http://www.adata.com/en/ufd/feature/329 Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty