Dell Latitude E6530

399,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
 
Výkonný pracovný notebook navrhnutý pre bezproblémovú prácu v kancelárii i na cestách. Má všetko, čo profesionál od svojho neúnavného pracovníka vyžaduje – výkon, skvelý displej, reprezentatívny a funkčný vzhľad a predovšetkým spoľahlivosť. Štíhly dizajn notebooku, odolné materiály rozširujú okruh jeho použitia. 
 
Výkon pre prácu i zábavu
 
Vďaka procesoru Intel Core hravo zvládnete každodenné úlohy. Procesor uspokojí aj používateľov, ktorí využijú spracovanie 4 úloh súčasne vďaka technológii Hyper-Theading. Ku svižnosti práce prispieva tiež operačná pamäť typu DDR3 s veľkosťou 4 GB a použitý HDD disk s veľkosťou až 500 GB.
Efektívnu prácu s notebookom umožňuje kvalitný 15.6" displej a matnou povrchovou úpravou a full HD rozlíšením, ktorá vás ušetrí od nepríjemných odleskov, ktorými trpia lesklé displeje. 
 
 
 
 
Konektivita
 
Moderným notebookom nesmie chýbať správna konektivita. Tá je zaistená rozhraním WiFi, Bluetooth či  webkamerou. Samozrejmosťou sú porty HDMI a USB 3.0. 
 
Výrazné zabezpečenia
 
Uložené citlivé dáta sú v úplnom bezpečí vďaka pokročilému softvéru Dell Data Protection, ktorý zabezpečuje komplexné šifrovanie, pokročilé overovanie aj ochranu pred hrozbami. K vašim dátam sa tak dostane len povolaná osoba a nikto cudzí. Samozrejmosťou je aj možnosť vzdialenej správy systému BIOS čo ocenia predovšetkým správcovia firemnej výpočtovej techniky.
 

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty