HP 14-bs010nt 2BT03EAR#AB8

459,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
 
Kompaktný a po všetkých stránkach štýlový notebook HP Stream je ideálny na časté presuny do školy alebo prácu na cestách. Poteší vás ľahkou konštrukciou a veľmi prívetivými rozmermi, rovnako ako vnútornosťami z kvalitných a vždy spoľahlivých komponentov, ktoré rozbehnú bežné pracovné aplikácie a s prehľadom zvládnu aj zábavu. Na pohľad zaručene upúta elegantným dizajnom v tmavo šedej farbe s jednoduchými líniami a zaoblenými rohmi. Veľkou prednosťou je dostupnosť tohto všestranného, ​​pôsobivého drobčeka. 
Vo vnútri notebooku pracuje na frekvencii 2,5 GHz procesor Intel Core i5-7200U, ktorý spolu s 8GB operačnou pamäťou typu DDR4 a bleskurýchlym 256GB SSD diskom tvoria ideálne zladený hardvér aj na náročnejšiu prácu. O zobrazenie obsahu sa stará integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 520.
 
Pre prácu aj zábavu
 
Vnútornou výbavou je vhodný ako základný počítač. Je ideálny na prehliadanie internetu alebo bežné kancelárske aplikácie a vo voľných chvíľach zastane multimediálnu zábavu. To všetko na lesklom displeji s veľkosťou 14" a verným podaním živých farieb. Zvuk filmu si vychutnáte s technológiou DTS Studio Sound, celú svoju zbierku z externého disku pripojíte rýchlym USB 3.0, ktorých je k dispozícii hneď dvojica. Pripojiť počítač môžete aj praktickým HDMI portom. Samozrejmosťou je multifunkčná čítačka kariet, vďaka ktorej prenesiete napríklad fotky priamo z karty fotoaparátu a nemusíte ani hľadať kábel.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks
Uhlopriečka displeja 14"
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080
Povrch displeja Lesklý
Výrobca grafickej karty Intel
Celý názov grafickej karty Intel HD Graphics 520
Typ operačnej pamäte DDR4
Celková kapacita pamäte 8192 MB
Názov operačného systému Bez operačného systému
Typ optickej mechaniky DVD-RW
Kapacita SSD 256 GB
Frekvencia procesora 2.50 GHz
Typ procesora Intel Core i5-7200U
Výrobca procesora Intel
Bluetooth Áno
Wifi Áno
USB 2.0 1x
USB 3.0 2x
LAN 1x
Webkamera Áno
Čítačka kariet Áno
HDMI 1x

Podobné produkty