HP 15-bs030nt 2CL41EAR#AB8

599,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
HP 15
 
Moderne spracovaný notebook HP 15-bs030nt je svojim zameraním ideálny na bežnú kancelársku prácu a zároveň multimediálnu zábavu. Skvele sa uplatni aj v škole. Je všestranný, pohľadný a nechýba mu nič, čo má poriadny notebook mať. Najlepšie poslúži doma či v kancelárií, ale nezľakne sa ani cestovania. Prednosťou je displej s FULL HD rozlíšením 1920 x 1080 a matným povrchom. 
 
Solídny výkon
O výpočtový výkon notebooku sa stará výkonný procesor Intel Core i7-7500U. Spolupracuje s AMD Radeon 530 a operačnou pamäťou typu DDR4 s kapacitou až 12 GB.Tieto zladené komponenty postačia na každodennú činnosť, ako je pohodlné surfovanie na internete, hranie nenáročných hier alebo sledovanie filmov.
 
Bohatá výbava
Množstvo užitočných vlastností robí z tohto notebooku univerzálny nástroj. Vďaka optickej mechanike môžete prehrávať DVD alebo zálohovať svoje dáta. S webkamerou sa spojíte s blízkymi vo videohovoroch a cez konektor HDMI notebook pripojíte napríklad k televízoru, aby ste na veľkej obrazovke zobrazili film alebo napríklad fotogalériu z dovolenky. Konektorová výbava zahŕňa tiež USB 3.0, s ktorým bude prenos aj tých najväčších súborov otázka chvíľky.
 

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty