HP 15-bw020nt 2CL52EAR#AB8

395,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
 
Multimediálny notebook s displejom s uhlopriečkou 15,6 " s rozlíšením 1366 x 768 pixelov, ponúkajúci skvelý výkon v štýlovom šasi. Použitý procesor AMD A9-9420 s frekvenciou 3,0 GHz spolupracuje s operačnou pamäťou DDR4 o veľkosti 8 GB. Výpočty v grafických aplikáciách zaisťuje integrovaná grafická karta AMD Radeon R5. Pre ukladanie dát je určený pevný disk s kapacitou až 1000 GB.
 
Pripojenie k internetu je možné pomocou WiFi štandardu alebo Ethernetu. Ku komunikácii s vašimi priateľmi môžete využiť integrovanú webkameru HP TrueVision HD s mikrofónom, chatovanie je tiež jednoduché vďaka plnohodnotnej klávesnici s numerickým blokom. Príslušenstvo je možné k notebooku pripojiť pomocou 2 portov USB 3.0, 1 USB 2.0 a konektora pre slúchadlá a mikrofón. Ak potrebujete s notebookom takisto využívať externý monitor alebo televíziu, je pre vás pripravený konektor HDMI.
 
Výrobca notebooku, spoločnosť HP, patrí medzi popredných svetových výrobcov počítačového hardvéru a ku svojim notebookom poskytuje nadštandardné pridanú hodnotu. Notebooky radu HP prechádzajú náročným testovaním na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti a odolnosti. Dodávaný nástroj pre podporu, HP Support Assistant, Predstavuje interaktívne riešenie na zabezpečenie optimálneho fungovania počítača. Notebook tiež obsahuje softvér HP Connected Music s prístupom k univerzálnemu katalógu hudby. Vďaka všetkým spomenutým bonusom sú notebooky HP ideálnym riešením pre každodennú prácu a zábavu.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks
Uhlopriečka displeja 15.6"
Rozlíšenie displeja 1366 x 768
Povrch displeja Lesklý
Grafická pamäť vlastná 2048 MB
Výrobca grafickej karty AMD
Celý názov grafickej karty AMD Radeon R5
Typ operačnej pamäte DDR4
Celková kapacita pamäte 8192 MB
Výrobca operačného systému Microsoft
Názov operačného systému Windows 10 Home
Typ optickej mechaniky DVD-RW
Kapacita HDD 1000 GB
Frekvencia procesora 3.00 GHz
Typ procesora AMD A9-9420
Výrobca procesora AMD
Bluetooth Áno
Wifi Áno
USB 2.0 1x
USB 3.0 2x
LAN 1x
Webkamera Áno
Čítačka kariet Áno
HDMI 1x
Numerická klávesnica Áno

Podobné produkty