HP 17-bs040nz

499,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
HP 17-bs040nz je notebook, ktorý ponúka precízne spracovanie aj pekný dizajn. Je vhodný na prácu s grafickými programami, a hravo zvládne všetky vaše pracovné úlohy a multimediálnu zábavu. Ponúka 17,3" displej s matným povrchom a FULL HD rozlíšením, 1000 GB pevný disk je ideálny svojou veľkou kapacitou pre uloženie vašich dát. Je ľahký a jednoducho sa prenáša, môžete ho preniesť aj v batohu, pretože je kompaktný. 
Výkonné a úsporné komponenty
Pod kapotou zariadenia bije procesor Intel Core i3-7100U. Napomáha mu 6 GB DDR4 operačná pamäť, je rýchla a oceníte ju hlavne pri plynulom behu celého systému aj pri náročnejšom používaní. O grafickú stránku sa stará grafická kartaIntel HD Graphics 620. V notebooku je pre dáta a systém inštalovaný pevný disk s veľkosťou až 1000 GB. Displej má veľkosť 17,3" a disponuje rozlíšením Full HD. Displej je vďaka svojmu veľkému rozlíšeniu vhodný na prácu s grafickými programami aj na sledovanie filmov. 
Konektivita, ktorá vás prekvapí
Tento počítač disponuje veľkou konektivitou, ponúka USB 3.0 porty pre pripojenie ďalších zariadení, ako je flash disk či klávesnica alebo myš. Vďaka HDMI konektoru na bočnej strane si môžete počítač kedykoľvek pripojiť k väčšej obrazovke, alebo dokonca k televízoru na sledovanie filmov. Tiež je tu čítačka pamäťových kariet, ktorú najviac oceníte pri presune fotografií z fotoaparátu. V zariadení sa taktiež nachádza bezdrôtová technológia, pomocou Wi-Fi modulu sa ľahko pripojíte na internet, doma aj v kaviarni. Pomocou technológie Bluetooth vo verzii 4.2 si môžete preposielať súbory. Nad displejom sa nachádza webkamera pre videohovory aj na cestách.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty