HP EliteBook 820 G1

259,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
 
Atraktívny notebook značky HP vo vksunom šasi s novým tenkým dizajnom je pripravený na vysoké pracovné nasadenie. Spolupráca s kolegami v podnikovej sieti bude oveľa jednoduchšie vďaka integrácii výkonných technológií na podnikovej úrovni. Batéria s dlhou životnosťou zaistí, že produktivita neklesne ani mimo kanceláriu či na cestách. 
 
Sila novej generácie
 
Energeticky efektívny a výkonný, to sú hlavné prednosti procesorov od Intelu. Vnútri tohto modelu nájdete procesor Intel Core i5 4300U, ktorý podporujú rýchle pamäte DDR3. Úložisko pre všetky vaše dáta poskytuje pevný disk s kapacitou 500 GB. 
 
Široké možnosti pripojenia
 
Do firemnej siete sa pripojíte pomocou WiFi zvládajúcej aj štandard ac. Ostatné periférie môžu využívať vysokorýchlostné USB 3.0 vstupy alebo bluetooth. Projektor alebo ďalší monitor pripojíte cez DisplayPort. V kancelárii môžete mať všetky periférie už pripravené na prácu a čakajúce kým notebook pripojíte prostredníctvom dokovacieho konektora. Nezabudlo sa ani na čítačku pamäťových kariet, ktorá podporuje všetky najčastejšie používané pamäťové karty (SD, SDHC, SDXC). 
 
Bezpečnostné prvky
 
Nadštandardnú mieru bezpečnosti zaisťuje hneď niekoľko bezpečnostných pomocníkov v podobe čítačky odtlačkov prstov a čítačky čipových kariet. Technológia HP Sure Start dokáže strážiť útoky vedené priamo na BIOS a v prípade jeho poškodenia ho sama opraví.
 
Bez čakania
 
Notebook po vybalení zo škatule môžete začať okamžite používať vďaka predinštalovanému operačnému systému Microsoft Windows 7 Professional, ktorý je možné zadarmo aktualizovať na najnovšiu verziu systému Microsoft Windows 10 Pro.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks
Uhlopriečka displeja 12.5"
Rozlíšenie displeja 1366 x 768
Povrch displeja Matný
Výrobca grafickej karty Intel
Celý názov grafickej karty Intel HD Graphics 4400
Typ operačnej pamäte DDR3
Celková kapacita pamäte 4096 MB
Výrobca operačného systému Microsoft
Názov operačného systému Windows 7 Professional
Kapacita HDD 500 GB
Frekvencia procesora 1.90 GHz
Typ procesora Intel Core i5 4300U
Výrobca procesora Intel
Bluetooth Áno
Wifi Áno
USB 3.0 3x
DisplayPort 1x
VGA 1x
LAN 1x
Webkamera Áno
Čítačka kariet Áno
Čítačka odtlačkov prstov Áno

Podobné produkty