HP EliteBook 840 G1

399,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
HP ProBook 840 G1
Využívajte najmodernejšie technológie zabalené do malého odolného tela notebooku HP ProBook 840 G1, ktorý sa stane perfektným spoločníkom na cestách. Vysoká kapacita batérie zaručí, že s vami notebook udrží krok po celú pracovnú dobu. Kvalitný displej ponúkne antireflexnú úpravu, takže sa nemusíte obávať nepríjemných odleskov typických pre lesklé obrazovky. Môžete si tak čo najlepšie vychutnať HD rozlíšenie na paneli s uhlopriečkou 14 ".
 
Kľúčové vlastnosti Intel Core i7-4600M
Matný displej s rozlíšením 1600x900
256 GB Rýchly SSD disk
Dokovací konektor
Windows 10 PRO  
Široké možnosti konektivity
V kontakte so svetom môžete byť kedykoľvek sa ocitnete v blízkosti dostatočne silného WiFi signálu. Vďaka HD webkamere potom vybavíte aj videohovory, nech ide o pracovnú záležitosť alebo napríklad pozdrav rodine. Na pripojenie celej rady zariadení, ako myši, klávesnice, flash disku, ale napríklad aj tlačiarne poslúžia celkom 4 rýchle porty USB 3.0. Pripojenie externého monitora alebo televízora nebude žiadny problém vďaka prítomnosti DisplayPortu. Ďalšie možnosti rozšírenia ponúka konektor pre dokovaciu stanicu, ktorú už je možné samostatne dokúpiť.
Bezpečnosť predovšetkým
Vaše osobné a pracovné dáta budú vždy ochránené vďaka bezpečnostným prvkom, medzi ktoré patrí čítačka odtlačkov prstov a HP Client Security. Obmedzenie prístupu ku kritickým súborom zaistíte pomocou aplikácie HP Trust Circles. Notebook tiež disponuje optimalizovanou ochranu pred útokmi vedenými priamo na BIOS. Jednoduchú integráciu do existujúceho IT prostredia zabezpečí riešenie HP Client Management.
Ihneď pripravený
Okamžite po rozbalení môžete začať využívať naplno všetky vyššie uvedené funkcie, pretože má ProBook 840 G1 predinštalovaný operačný systém Microsoft Windows 10 Pro.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty