HP Elitebook 840 G1 G4Z43ECB-08-A

399,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

 
Výkonný firemný notebook s vysokou odolnosťou, dlhou výdržou pri práci na batérie a praktickými rozmermi pre cestovanie. Práve tieto náročné požiadavky splňujú notebooky HP EliteBook 840 G1. Displej disponuje vysokým rozlíšením, hardware excelentným výkonom a notebook ako celok splní tie najnáročnějšie požiadávky a to ako v kancelárií, tak na cestách. V rámci série notebookov EliteBook 840 si naviac môžete zvoliť medzi niekoľkými veľkosťmi displeja v mnoho konfiguráciách a vybrať tak optimálneho partnera pre podnikanie. 
 
Vysoký výkon, extrémna odolnosť, vždy a všade
Moderné výkonné a ajtak úsporné procesory Intel Core vám poskytnú nielen výkon, ale tiež skvelú výdrž pri práci na batériové napájanie. Výkonné procesory sú ešte doplnené vysokou priepustnosťou operačnej pamäti DDR3 a vo vybraných konfiguráciách tiež rýchlymi diskami SSD. Práca s notebookmi rady EliteBook 840 bude nielen efektívna, ale aj príjemná. Splnenie prísnych armádnych štandardov odolnosti MIL-STD 810G naviac potvrdzuje dôležitú odolnosť v prípade použitia notebooku za extrémnych podmienok. 
   
Zabezpečenie a správa na podnikovej úrovni
S nástroji ako HP Client Management môžete ľahko zabezpečiť a spravovať všetko potrebné, uchovávať kritické dáta a identity v bezpečí. Technologie HP Sure Start detekuje poškodenie a zotavuje systém BIOS a HP BIOSphere zaišťuje ochranu dôležitých dát a systému pomocou prispôsobitelných možností zabezpečenia. HP vám s notebookem EliteBook 820 poskytuje prvotriedne riešenie pre zabezpečenie a komplexnú správu. 
 
 

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty