HP EliteBook 850 G4 1EN66EAR#BED

999,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
 Odolný, výkonný, elegantný a neuveriteľne všestranný. Tak sa profiluje ďalší zástupca radu HP EliteBook, notebook určený pre najnáročnejších užívateľov z profesionálnej sféry. Kompaktný počítač predstavuje komplexné riešenie na všetky náročné pracovné úlohy. Reprezentatívne poňatý kúsok si zakladá na rýchlosti, užívateľskom komforte a bezpečnosti dôležitých dát. To všetko je zaobalené dobrou povesťou rokmi preverenej značky HP.
 
  
 
 Výkon pre náročných
 Viac ako slušný výkon pre najnáročnejšiu sortu aplikácií, dodáva notebooku procesor Intel z radu i5 s modernou a úspornou architektúrou. Výkonný čip spolupracuje s operačnou pamäťou s veľkosťou 16GB a jeho súčasťou je integrovaná grafická karta. Na uloženie dát a inštaláciu programov je pripravený SSD disk s kapacitou 512B. SSD jednotky sú povestné spoľahlivosťou a rýchlosťou, ktorá stojí za okamžitou odozvou systému aj plynulou, efektívnou prácou. 
   
 Všestranná výbava
 Pri kompaktnejších rozmeroch, disponuje počítač 15.6" displejom vo Full HD rozlíšení. Vďaka antireflexnej úprave nehrozia žiadne rušivé odlesky. Medzi ďalšieho nositeľa pracovného komfortu patrí numerická klávesnica. Na prácu s radom externých zariadení, od pevných diskov po projektory, slúži pestrá súprava konektorov. Zahŕňa grafické výstupy DisplayPort a VGA aj všestranné porty USB 3.0 a USB 3.0 Type-C. Nechýba multifunkčná čítačka kariet, o bezpečný a rýchly prístup k počítaču sa postará čítačka odtlačkov prstov.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks
Uhlopriečka displeja 15.6"
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080
Povrch displeja Matný
Výrobca grafickej karty Intel
Celý názov grafickej karty Intel HD Graphics 620
Typ operačnej pamäte DDR4
Celková kapacita pamäte 16 384 MB
Výrobca operačného systému Microsoft
Názov operačného systému Windows 10 Pro
Kapacita SSD 512 GB
Frekvencia procesora 2.70 GHz
Typ procesora Intel Core i7-7500U
Výrobca procesora Intel
Bluetooth Áno
Wifi Áno
USB 3.0 2x
DisplayPort 1x
VGA 1x
LAN 1x
Webkamera Áno
SmartCard reader 1x
Čítačka kariet Áno
ExpressCard 1x
3g modem Áno
Numerická klávesnica Áno
USB-C 1x

Podobné produkty