HP ENVY 15-as197nz 2EP24EAR#UUZ

999,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
VÝKON BEZ HRANÍC
 
Vrcholová rada notebookov HP s označením ENVY bola vyvinutá pre ambicióznych jedincov, ktorí čelia tým najťažším profesným výzvam. Ich výkon doslova rozdrtí akékoľvek prekážky, ktorým čelíte a umožní Vám kráčať neustále nahor. Vo chvíľach zaslúženého odpočinku Vám špičkovú multimediálnu zábavu, ktorá Vás dobije energiou potrebnou k pokoreniu ďalších hraníc. Dosť bolo rečí. Predstavujeme Vám Hp Envy 15-as197nz.
 
 
 
Vysoký výkon notebooku zajisťuje procesor Intel Core i7-7500U. Ten spadá do rodiny procesorov s kódovým označením Kaby Lake a dosahuje maximálnu frekvenciu 2,70GHz. Súčásťou procesoru je integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 620. Práve spracovávané dáta a aplikácie sa ukladajú do operačnej pamäte DDR4 o veľkosti 16GB.
 
O Vaše dáta sa postará superrýchly SSD disk s kapacitou 512GB. Ten v sebe, narozdiel od klasického pevného disku (HDD), neobsahuje žiadne pohyblivé časti. Výsledkom je mnohonásobne rýchlejší prístup k dátam, tišší chod, menšia energetická spotreba a väčšia odolnosť voči otrasom. Pre prenos dát medzi notebookom a externým úložiskom slúžia porty USB 3.0, ktoré pracujú až desaťkrát rychlejšie než predchodzie verzie USB. Klávesnica so samostatným numerickým oddielom Vám díky svojmu podsvieteniu umožní pracovať i počas prebdených nocí. 
 
 

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty