HP Pavilion - 15-cc577nz 2HN90EAR#UUZ

749,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

 
 
HP Pavilion 15 je notebook, ktorý ponúka precízne spracovanie aj pekný dizajn. Je vhodný na prácu s grafickými programami, ktoré si vyžadujú náročné požiadavky na hardvér a hravo zvládne všetky vaše pracovné úlohy a multimediálnu zábavu. Ponúka 15,6" displej s matným povrchom a FULL HD rozlíšením, 1000 GB pevný disk je ideálny svojou veľkou kapacitou pre uloženie vašich dát. Je ľahký a jednoducho sa prenáša, môžete ho preniesť aj v batohu, pretože je kompaktný. 
 
Ultra výkonné a úsporné komponenty
Pod kapotou zariadenia bije procesor Intel Core i7-7500U. Napomáha mu 16 GB DDR4 operačná pamäť, je rýchla a oceníte ju hlavne pri plynulom behu celého systému aj pri náročnejšom používaní. O grafickú stránku sa stará grafická kartaIntel HD Graphics 620. V notebooku je pre dáta a systém inštalovaný pevný disk s veľkosťou až 1000 GB + ultrarýchly 256 GB SSD disk . Displej má veľkosť 15,6" a disponuje rozlíšením Full HD. Displej je vďaka svojmu veľkému rozlíšeniu vhodný na prácu s grafickými programami aj na sledovanie filmov. 
   
Konektivita, ktorá vás prekvapí
Tento počítač disponuje veľkou konektivitou, ponúka USB 3.0 porty pre pripojenie ďalších zariadení, ako je flash disk či klávesnica alebo myš. Vďaka HDMI konektoru na bočnej strane si môžete počítač kedykoľvek pripojiť k väčšej obrazovke, alebo dokonca k televízoru na sledovanie filmov. Tiež je tu čítačka pamäťových kariet, ktorú najviac oceníte pri presune fotografií z fotoaparátu. V zariadení sa taktiež nachádza bezdrôtová technológia, pomocou Wi-Fi modulu sa ľahko pripojíte na internet, doma aj v kaviarni. Pomocou technológie Bluetooth vo verzii 4.2 si môžete preposielať súbory. Nad displejom sa nachádza webkamera pre videohovory aj na cestách. 
 

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty