HP Pavilion 15-ck085nz

799,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

 
 
Multimediálny notebook s displejom s uhlopriečkou 15,6 " a rozlíšením 1920x1080, ponúkajúci vysoký výkon v štýlovom a elegantnom šasi. Použitý je výkonný procesorIntel Core i7-8550U, ktorý pracuje na frekvencii 1,8 GHz, a spolupracuje s operačnou pamäťou DDR3 o veľkosti 8 GB. Výpočty v grafických aplikáciách zaisťuje integrovaná grafická karta NVIDIA GeForce 940MX. Pre ukladanie dát je určený rýchly SSD disk s kapacitou 360 GB.
Pripojenie k internetu je možné pomocou WiFi štandardu alebo Ethernetu. Ku komunikácii s vašimi priateľmi môžete využiť integrovanú webkameru HP TrueVision HD s mikrofónom, Chatovanie je tiež jednoduché vďaka plnohodnotnej klávesnici s numerickým blokom. Príslušenstvo je možné k notebooku pripojiť pomocou 2 portov USB 3.0 a konektora pre slúchadlá a mikrofón. Ak potrebujete s notebookom takisto využívať externý monitor alebo televíziu, je pre vás pripravený konektor HDMI. 
 
Výrobca notebooku, spoločnosť HP, patrí medzi popredných svetových výrobcov počítačového hardvéru a ku svojim notebookom poskytuje nadštandardné pridanú hodnotu. Notebooky radu HP Pavilion prechádzajú náročným testovaním na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti a odolnosti. Dodávaný nástroj pre podporu, HP Support Assistant, Predstavuje interaktívne riešenie na zabezpečenie optimálneho fungovania počítača. Notebook tiež obsahuje softvér HP Connected Music s prístupom k univerzálnemu katalógu hudby. Vďaka všetkým spomenutým bonusom sú notebooky HP ideálnym riešením pre každodennú prácu a zábavu.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty