HP Pavilion 24-r004nz AIO 2XA57EAR#UUZ

479,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

 
Firma Hewlett-Packard prišla so skvelým riešením problémov s nedostatkom miesta na stole. Na trh priniesla štýlový počítač all-in-one. Veľký displej s uhlopriečkou 24" a rozlíšením 1 920 × 1 080 pixelov, ktoré poskytne dostatok zobrazovacieho priestoru pre prácu s viacerými oknami naraz. Dokonalé podanie farieb a veľké pozorovacie uhly umožní kvalitný IPS panel. Spoločne s výkonným hardvérom posunie váš zážitok o úroveň vyššie, či už ho budete využívať k práci či k zábave. 
 
 
 
Ihneď pripravený na prevádzku
O výkon počítača sa stará procesor AMD A12-9730p pracujúci na frekvencií 2,8 GHz, ktorý vyniká svojim plynulým chodom. Procesoru asistuje operačná pamäť typu DDR4 s kapacitou 4 GB. Grafickú časť má v popise práce model spoločnosti AMD. Konkrétne ide o model AMD Radeon R7 Graphics, ktorý dovolí i multimediálnu zábavu s množstvom zaujímavého obsahu. Na predinštalovaný moderný operačný systém Windows 10 je tu nachystaný priestranný HDD disk s kapacitou 1000 GB, ktorý poskytne dostatok úložného priestoru pre vaše dáta. Zostava je vďaka predinštalovanému operačnému systému pripravená na okamžité použitie. 
 
 
 
Konektivita, ktorá prekvapí 
Pre vylepšenie komunikácie s priateľmi či rodinou môžete využiť webkameru spoločne so zabudovanými digitálnymi mikrofónmi pre rušenie ozveny a potlačenie šumu. Dôležité dáta je nutné mať vždy zálohované, k čomu vám dobre poslúži DVD napaľovačka na bočnej strane či čítačka pamäťových kariet. K internetu sa možno pripojiť prostredníctvom LAN konektoru, ale my odporúčame predovšetkým bleskovú WiFi. Pre rýchly prenos dát z externých zariadení môžete využiť vysokorýchlostné porty USB 3.0 typu C či dvojicu USB 3.0 a 2.0. Súčasťou balenia je aj praktická súprava bielej farby, ktorá obsahuje USB klávesnicu so slovenskými znakmi a optickú USB myš. 

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty