HP Pavilion 550-144nz P1J62EAR#UUZ

479,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
Modernizovaný počítač HP Pavilion predstavuje upravený dizajn a moderné výkonné komponenty. Strieborné čelo z hodnotných materiálov a stredová linka ovládacích prvkov tvorí elegantný vzhľad, ktorému napomáhajú aj kompaktné rozmery. Aj napriek tomu tu zostane dostatok miesta na možnosť upgradu či pridanie ďalších prídavných kariet. Počítač je po vybalení pripravený ihneď fungovať a to nielen vďaka pribalenej myši a klávesnici, ale hlavne vďaka predinštalovanému systému Windows 10 Home.  
   
Prečo HP Pavilion 550-144nz ?  Dizajnová skriňa so strieborným predným panelom
Vysoký výkon na čele s procesorom Intel Core i5 
Výkonná grafická karta Nvidia Geforce GTX 745
1TB pevný disk + SSD 128 GB
Microsoft Windows 10 Home
Klávesnica a myš v balení
Integrovaná bezdrôtová WiFi    
Moderný a výkonný hardware
Mozgom celej zostavy je štvorjadrový procesor Intel Core i5. Moderná generácia dopraje ideálny pomer výkonu a nízkej spotreby. Na spotrebu bol kladený veľký dôraz, vďaka nízkemu odpadovému teplu je počítač tichý a ekonomický. Procesoru sekunduje rýchla operačná pamäť DDR3 a výkonná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 745. Vďaka výkonnej kombinácií komponentov sa nemusíte obmedzovať len na prácu, ale počítač zvládne aj všetku multimediálnu zábavu, vrátane hier.
 
Perfektný po všetkých stránkach
Pre vaše dáta je pripravený objemný 1 TB disk aj rýchly 128 GB SSD. O konektivitu sa stará nielen moderné rozhranie Display Port a HDMI, ale taky bleskurýchle USB 3.0. Myslené bolo dokonca aj na bezdrôtové pripojenie v podobe kombinovaného modulu WiFi a Bluetooth.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty