HP Pavilion Power 15-cb010nu 2LF02EAR#AKS

619,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
 
HP Pavilion 15-cb010nu je notebook, ktorý ponúka precízne vyhotovenie aj pekný dizajn. Je vhodný na prácu s grafickými programami, ktoré sú náročné na procesor a grafickú kartu, ale aj na hranie. Ponúka 15,6" displej s antireflexnou technológiou, rýchly SSD disk na systém a 1 TB pevný disk na vaše dáta. Je ľahký a ľahko sa prenáša, môžete ho preniesť aj v batohu, pretože je kompaktný. O zvuk sa starajú výkonné reproduktory značky B & O. 
 
Výkonné a úsporné komponenty
 
Pod kapotou zariadenia pracuje dvojjadrový procesor 7. generácie Intel Core i5 7300HQ na základnej frekvencii 2,5 GHz. Procesor disponuje funkciou Turbo Boost, vďaka ktorej sa môže frekvencia vyšplhať až na 3,5 GHz. Dopomáha mu 8 GB DDR4 operačná pamäť, je rýchla a oceníte ju hlavne pri plynulom behu celého systému aj pri náročnejšom používaní. O grafickú stránku sa stará dedikovaná karta NVIDIA GeForce GTX 1050 s vlastnou 4 GB pamäťou. Na vaše dáta je tu pripravený 1 TB pevný disk a na svižný štart aj beh systému jednotka typu SSD s 128 GB kapacitou. 
 
Perfektný displej
 
Displej má veľkosť 15,6" a disponuje rozlíšením Full HD. Vďaka antireflexnej technológii na displej budete vidieť ostro aj na priamom slnku. Táto technológia šetrí váš zrak a je celkovo príjemnejšia. Displej je vďaka svojmu veľkému rozlíšeniu vhodný na prácu s grafickými programami aj na sledovanie filmov. 
 
Konektivita, ktorá vás prekvapí
 
Tento počítač disponuje veľkou konektivitou, ponúka USB 3.0 porty na pripojenie ďalších zariadení, ako sú flashdisk či klávesnica alebo myš. Vďaka HDMI konektoru na bočnej strane si počítač môžete kedykoľvek pripojiť k väčšej obrazovke alebo k televízoru na sledovanie filmov. Je tu aj čítačka pamäťových kariet, ktorú najviac oceníte pri presune fotografií z fotoaparátu. V zariadení sa taktiež nachádzajú bezdrôtové technológie, pomocou Wi-Fi modulu sa ľahko pripojíte na internet doma aj v kaviarni. Pomocou technológie bluetooth vo verzii 4.2 si môžete preposielať súbory. Nad displejom sa nachádza kamera s HD rozlíšením na videohovory aj na cestách.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks
Uhlopriečka displeja 15.6"
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080
Povrch displeja Matný
Grafická pamäť vlastná 4096 MB
Výrobca grafickej karty NVIDIA
Celý názov grafickej karty NVidia GeForce GTX 1050
Typ operačnej pamäte DDR4
Celková kapacita pamäte 8192 MB
Názov operačného systému Bez operačného systému
Kapacita SSD 128 GB
Kapacita HDD 1000 GB
Frekvencia procesora 2.50 GHz
Typ procesora Intel Core i5-7300HQ
Výrobca procesora Intel
Bluetooth Áno
Wifi Áno
USB 3.0 3x
LAN 1x
Webkamera Áno
Čítačka kariet Áno
HDMI 1x
Numerická klávesnica Áno
USB-C 1x

Podobné produkty