HP ProBook 450 G5 2RS22EAR#BED

799,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

Výborný spoločník na každodennú prácu aj zábavu
 
Praktický notebook HP ProBook 450 G5 v úhľadnom šasi s jemným povrchom brúseného hliníka je predurčený na všetky typy bežných činností. Vďaka antireflexnému 15,6" LED displeju s rozlíšením 1366 x 768 pixelov je ideálnou voľbou na sledovanie filmov, hranie hier či prácu s viacerými oknami naraz. Výdrž batérie je z veľkej časti zásluhou úsporného procesora. Notebook je obdarený aj veľkým multidotykovým touchpadom, ktorý zabezpečí jednoduchšie ovládanie. Predinštalovaný je moderný operačný systém Microsoft Windows 10 Pro. 
 
 
 
 
 
Úsporné a výkonné komponenty
 
Vo vnútri notebooku HP ProBook 450 G5 sa ukrýva výkonný procesor Intel Core i7 8550U Kaby Lake, ktorý pracuje na frekvencií 1,8 GHz. Hlavnými výhodami je nízka spotreba, ktorá pozitívne ovplyvňuje čas výdrže batérie bez nutnosti elektrického napájania.
Na rýchly chod systémuje pripravený bleskurýchly disk SSD s kapacitou až 256 GB, takže poskytne dostatok úložného priestoru pre vaše dáta a navyše ho oceníte pri bezproblémovom a nič nerušenom chode celého notebooku. Tomu napomáha operačná pamäť typu DDR4 s kapacitou 8 GB 
 
 
Pripojíte všetko, čo potrebujete
Čo sa týka konektivity, notebook zabezpečí všetko, na čo si len spomeniete. Chcete si pustiť film či seriál na televízii v obývačke? Využite výstup HDMI, s ktorým je prenesenie obrazu medzi notebookom a televíziou hračkou.Ostatné periférie môžu využívať napríklad vysokorýchlostné USB-C porty. Samozrejmosťou je aj bezdrôtová technológia WiFi a Bluetooth 4.2, pomocou ktorej sa spárujete napríklad s vašim smartfónom či bezdrôtovým príslušenstvom.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks
Uhlopriečka displeja 15.6"
Rozlíšenie displeja 1366 x 768
Povrch displeja Matný
Výrobca grafickej karty Intel
Celý názov grafickej karty Intel UHD Graphics 620
Typ operačnej pamäte DDR4
Celková kapacita pamäte 8192 MB
Výrobca operačného systému Microsoft
Názov operačného systému Windows 10 Pro
Kapacita SSD 256 GB
Frekvencia procesora 1.80 GHz
Typ procesora Intel Core I7 8550U
Výrobca procesora Intel
Bluetooth Áno
Wifi Áno
VGA 1x
LAN 1x
Webkamera Áno
Čítačka kariet Áno
Čítačka odtlačkov prstov Áno
HDMI 1x
Numerická klávesnica Áno
USB-C 1x

Podobné produkty