HP ProBook 6550b

249,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

 
HP ProBook 6550b
Notebooky HP rady ProBook 6550b sú ušité priamo na mieru firemnému a podnikateľskému nasadenie. Kombinácia výkonné grafické karty a moderného procesora bohato postačuje pre všetky aplikácie. Samozrejmosťou u notebooku pre firemné využitie je integrácia niekoľkých bezpečnostných prvkov. Notebookom tak nechýba špeciality ako HP DuraFinish - magnéziovej šasi pre vysokú odolnosti, HP 3D DriveGuard chrániaci pevný disk proti otrasom alebo klávesnica odolná proti poliatiu.
Ušité na mieru pre firmy
Keďže sú notebooky HP radu ProBook 6550b určené priamo do firemného sektoru sú vybavené modernými bezpečnostnými prvkami. Napriek tomu im nie je cudzia moderný štýlový dizajn a samozrejmosťou je odolné prevedenie. Všetok prídavný softvér možno pohodlne spravovať pomocou Central Management a voliteľne možné vybrať notebook pripravený pre mobilné pripojenie k sieti. 15.6 "veľký displej ďalej využíva moderného LED podsvietenie a pri náhodnom rozliatí notebook ochráni klávesnica odolná proti poliatiu.
Výkon a výber grafiky
Základom notebookov radu ProBook 6550b od spoločnosti HP sú procesory Intel Core druhej generácie. Tie spolu s vysokovýkonnými grafickými kartami zaisťujú maximálny výkon pre všetky aplikácie. V prípade práce na batériové napájanie je navyše možné šetriť energiu prepnutím na integrované grafické riešenie, ktoré, vo väčšine situáciách, svojím výkonom dostačuje.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty