HP Slimline 260-p130nz 1EV26EAR#UUZ

549,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

 
Počítač HP Slimline 260-p130nz je špičkovým strojom ukrytým v elegantnom tele a ponúkajúcim naozaj veľa výpočtového výkonu. Je navrhnutý tak, aby zvládal plynulý beh vašich pracovných aplikácií či nenáročných hier a nezľakol sa ani náročného multitaskingu. Vďaka tomu sa hodí ako do kancelárie, kde si ľahko a rýchlo poradí so všemožnými nástrahami, tak isto aj domov, kde sa stane obľúbeným centrom zábavy. 
 
Výkon pre vašu zábavu a pohodlie
Srdcom počítača je procesor Intel Core i5 6400T, ktorý pracuje na frekvencii 2,2 GHz. Grafický čip pochádza tiež od tejto spoločnosti a konkrétne sa jedná o model Intel HD Graphics 530. Samotná operačná pamäť má veľkosť 8 GB RAM typu DDR4. Ďalej je stroj osadený HDD úložiskom s kapacitou 1000 GB, takže ponúka dostatok miesta pre uloženie vašich dát. 
 
Ľahký a rýchly
Aby toho nebolo málo, je počítač tiež vybavený dvojicou portov USB 3.0, Ktorý je až 10x rýchlejší než jeho predchodca a veľmi užitočnú čítačkou pamäťových kariet. Tiež samozrejme disponuje optickou DVD mechanikou, Takže si môžete prehrať film či na DVD uložiť fotky z dovolenky. Na počítači je navyše predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home, takže je možné počítač ihneď po rozbalení začať používať.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty