HP x2 Detachable 10-p020nz

269,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

 
 
Ľahko prenosný a cenovo dostupný počítač, ktorý v okamihu premeníte z tabletu na notebook. Výdrž a mobilita tabletu sa snúbi s praktickosťou a výkonom plnohodnotného notebooku. Vysuňte tablet z doku s klávesnicou a zoberte si ho kamkoľvek so sebou. Surfujte na internete, hrajte interaktívne dotykové hry, pracujte. 
 
Výkon na prácu aj zábavu
 
Srdcom celého zariadenia je štvorjadrový procesor Intel Atom s modernou architektúrou a zníženou spotrebou. Spoločne s 2 GB operačnej pamäte a integrovanou grafikou Intel HD Graphics dodáva počítaču dostatok výkonu na každodennú prácu alebo multimediálnu zábavu. 
   
Na dotykovom displeji s rozlíšením 1280 × 800 sa zobrazuje moderný operačný systém Windows 10. Ten sa chváli revolučným a intuitívnym používateľským rozhraním, ktoré je dokonale vyladené na dotykové ovládanie. Windows Store vám poskytne nespočetné množstvo aplikácií a hier, vďaka ktorým si užijete veľa zábavy. O kontakt s vašimi blízkymi a priateľmi sa postará čelná webová kamera HP TrueVision HD s integrovaným digitálnym mikrofónom.
 
 
 

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty