HP x360 11 G1 1LT67ESR#UUW

459,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

 
 
Konvertibilný notebook HP ProBook X360 11 G1 vám skvelo poslúži na cestách alebo aj v školskej lavici vďaka kombinácii otočného displeja a odolnej konštrukcie. Robustné telo zariadenia je chránené tvrdou priemyselnou gumou a vydrží aj hrubšie zaobchádzanie alebo dokonca aj pád z výšky 75 cm. Otočné pánty umožňujú preklopiť dotykový displej až o 360° a používať tak notebook aj ako tablet. Veľkou výhodou je aj pasívne chladenie, ktoré je nielen úplne tiché ale tiež odolné proti prachu. Notebook je dodávaný s predinštalovaným systémom Windows 10 Home. 
 
Odolný konvertibilný notebook
Srdce notebooku tvorí úsporný ale napriek tomu výkonný štvorjadrový procesor Intel Pentium N4200 architektúry Apollo Lake. Aj napriek nízkej energetickej náročnosti beží procesor na frekvencii až 2,5 GHz. Integrovaná grafika Intel HD Graphics 505 s prekvapivým výkonom sa postará o všetok multimediálny obsah vrátane plynulého prehrávania 4K videa. Príjemný obraz poskytne dotykový 11,6" HD Ready displej s podporou aktívneho pera. 
 
Moderná výbava
Zaujímavou výbavou je dvojica webových kamier. Jedna je štandardne umiestnená nad displejom, zatiaľ čo druhá s rozlíšením Full HD sa nachádza pod klávesnicou a umožňuje natáčanie videa aj v tabletovom móde. Dáta uložíte na veľmi rýchly SSD disk s kapacitou 128 GB a rozhraním M.2. Pre pripojenie ďalších periférií slúži audiovizuálne rozhranie HDMI a trojica USB portov, vrátane moderného USB 3.1 typu C. Pre pripojenie k internetu je k dispozícii rýchla WiFi štandardu 802.11ac a klasický RJ-45 LAN konektor. 
 
Kľúčové vlastnosti Odolná konštrukcia otočná o 360°
Úporný štvorjadrový procesor Intel
Pasívne chladenie zaisťuje úplne tichý chod
Bleskurýchly SSD s kapacitou 128 GB
Druhá Full HD webkamera pre natáčanie videa v režime tablet
Rýchla WiFi štandardu 802.11ac a USB-C

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty