Lenovo IdeaPad 320S-14IKB 80X4001TUK-G

419,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
 
Hľadáte elegantný notebook, ktorý splní vaše požiadavky a predstavy o dokonalosti za rozumnú cenu? Potom sa zoznámte s novým výkonným notebookom IdeaPad 320s-14IKBR od spoločnosti Lenovo. Jedným z najdôležitejších upgradov je nadupaný procesor z 8. generácie Kaby Lake. Intel Kaby Lake Refresh dokáže vytvoriť až o 40 % vyšší výkon ako jeho predchádzajúci konkurenti. Tento výkon podporuje tiež spoľahlivá grafická karta Intel HD Graphics. 
 
Maximálna spokojnosť s displejom IdeaPad Lenovo
Skvelý 14" displej je vhodný pre náročných používateľov alebo cestovateľov. Tento displej nesie antireflexnú vrstvu a technológiu IPS, vďaka ktorej si užijete obraz aj na slnečnom svetle. Ak vám 14" nevyhovuje kvôli práci, ale chcete kompaktný notebook, odporúčame prepojenie s monitorom pomocou HDMI kábla. 
 
Skvelý výkon v elegantnom kabáte
Pod elegantnou konštrukciou sa skrýva jeden z najnovších procesorov Intel na našom trhu. Ten dokáže vytvoriť až o 40 % vyšší výkon ako jeho predchádzajúci konkurenti. Aby notebook Lenovo dosiahol najlepšie vlastnosti, je vybavený ešte 4 GB operačnou pamäťou a integrovanou grafickou kartou. 
 
IdeaPad ako multimediálny pomocník
Nielenže by mal Lenovo IdeaPad 320s zvládať náročnejšie aplikácie a hry, ale zároveň by mal tiež plniť úlohu multimediálneho spoločníka pre každú rodinu. O to sa postará široká škála konektivity, ktorá sa skladá z moderného USB 3.1 typu C, HDMI, Bluetooth 4.1 či štandardnej WiFi. O zvuk sa starajú kvalitné stereo reproduktory s podporou Dolby Audio. Skvelú reprodukciu určite oceníte aj pri video konferenciách a hraní hier.
 

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty