Lenovo IdeaPad 500-15ISK 80NT00GDFR-G

525,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

Toto Lenovo je pomerne ľahké a šťíhle, s 15.6“ palcovou obrazovkou a rozlíšením 1920x1080 pixelov. Jeho svetlé sfarbenie asi skôr zaujme ženy, ale mužov na tomto notebooku asi bude zaujímať viac to čo je vo vnútri. Má v sebe rýchly procesor Intel Core i5, operačnú pamäť 4 GB DDR3L a AMD Radeon R7 M360.
   
Má samozrejme wifi, bluetooth, či USB 3.0 ktoré Vám umožní rýchlejší prenos dát z iných zariadení, a hlavne touchpad príjemný na dotyk s viac funkciami vďaka ktorým už ani myšku na stole nebudete potrebovať, takže môžete na ňom robit čokoľvek kľudne aj v posteli.
Päť výhod IdeaPadov: IdeaPady sú ľahké a tenké, takže sa ľahko prenášajú a zároveň aj dobre vyzerajú, a sú preto odporúčané pre študentov, podnikateľov alebo iných používateľov, ktorí potrebujú mať notebook vždy po ruke.
Majú široký výber kombinácií farieb a štýlov dizajnov, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa vám páči najviac.
Batérie majú dlhú životnosť vďaka najnovším technológiám od Lenova, takže na jedno nabitie sa môžete na nich baviť či pracovať celý deň.
Tieto notebooky sú vďaka procesorom Intel Core, aj napriek svojim rozmerom a štýlu, výkonné a maximálne spoľahlivé a splnia vždy aj náročnejšie úlohy.
IdeaPady majú tie najnovšie technológie, ktoré zaisťujú rýchle naštartovanie, vyváženú spotrebu batérie a hlavne umožňujú viacdotykové ovládanie  

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty