Lenovo Tab 3 710F ZA0R0111GB-G

99,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
 
Model Tab 3 7" je láskou na prvý pohľad. Poteší vás nízkou hmotnosťou, jasným 7“ IPS displejom a štvorjadrovým procesorom. Konštruktéri ho obohatili aj o vysokokapacitnú batériu, ktorá vydrží až 10 hodín a zvukovú technológiu Dolby, ktorá sa zasa postará o ten najdokonalejší zvuk, aký ste z tabletu kedy počuli. Tento tablet sa pýši aj zabudovanou satelitnou GPS a dvoma fotoaparátmi. Ak hľadáte výnimočný tablet za neuveriteľnú cenu, Tab 3 7" je tou správnou voľbou. 
 
Dokonale čistý obraz
Displej tabletu ponúka vysoké rozlíšenie a technológiu IPS. Zážitok z čistého a ostrého sledovania na vysoko priehľadnej dotykovej obrazovke bude ešte intenzívnejší, než si dokážete predstaviť.
 
 
Vydarené fotoaparáty
 
Každý deň zažijete okamih, ktorý stojí za jeho zvečnenie. Výnimočné udalosti si navždy uchováte so zadným fotoaparátom s rozlíšením 2 Mpx. Predný fotoaparát zasa využijete pri vyhotovovaní selfies alebo videohovoroch s priateľmi.
 
   
Dokonalý zvuk
Vychutnajte si zvukový zážitok bez akýchkoľvek skreslení. Technológia Dolby sprostredkuje intenzívnejší a prirodzenejší zvuk – bez ohľadu na to, či budete hudbu počúvať prostredníctvom slúchadiel alebo stereo reproduktorov
  Systém Android
Pracujte rýchlejšie a efektívnejšie. Systém Android Lollipop vám sprostredkuje všetko, čo budete potrebovať - či už pôjde o kontakt s priateľmi, bezpečnosť vašich dát alebo prístup k obľúbeným aplikáciám na portáli Google Play Store.  
   

Parametre produktu:
Veľkosť Ks
Uhlopriečka displeja 7"
Rozlíšenie displeja 1024 x 600
Povrch displeja Lesklý
Výrobca grafickej karty ARM
Celý názov grafickej karty ARM Mali 450
Typ operačnej pamäte DDR3
Celková kapacita pamäte 1024 GB
Výrobca operačného systému Google
Názov operačného systému Android 5.0 Lollipop
Kapacita SSD 16 GB
Frekvencia procesora 1.30 GHz
Typ procesora MediaTek MT8127
Výrobca procesora MediaTek
Bluetooth Áno
Wifi Áno
Webkamera Áno
Čítačka kariet Áno

Podobné produkty