Lenovo ThinkCentre m92p SFF M92P-NODISC2-08

249,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

  Počítač Lenovo v kompaktnom desktop prevedení s profesionálnym vzhľadom, dovoľujúci rôznorodé možnosti budúceho rozširovania. Je ideálny pre všetky druhy činností s výnimkou hrania počítačových hier. Naopak spoľahlivo zabezpečí okamžitú obsluhu kancelárskych aplikácií, internetových služieb, špičkového HD videa i náročnejších aplikácií pre úpravu fotiek či strih domáceho videa. To všetko s maximálnou efektivitou vďaka zdroju s certifikáciou 85 +. Počítač je plne vybavený a pripravený pre okamžité používanie s predinštalovaným operačným systémom Microsoft Windows 7 Professional (možnosť upgradu na novší Windows 8 Pro). 
 
 
Bezpečnosť a výkon sú na prvom mieste
 
Vo firemnom prostredí iste uvítate bezpečnostný čip TPM 1.2. Prehráte si filmy aj zálohujete dáta cez optickú napaľovaciu jednotku, ktorá podporuje všetky bežné formáty DVD vrátane dvojvrstvového záznamu. Nezabudlo sa ani na pripojenie do siete prostredníctvom štandardnej káblovej siete rýchlosťou až 1 Gbps. Pre rozšírenie externými perifériami je k dispozícii veľké množstvo USB portov, vrátane najrýchlejších USB 3.0. Tento počítač vám poskytne tiež možnosť pripojenia LCD monitorov cez moderný DisplayPort. 
 
 
Vysoký výpočtový výkon obstará inovatívny a výkonný procesor Intel Core i5-3550. Je vybavený modernými technológiami a tak je schopný dosiahnuť lepších výkonov pri rovnakej frekvencii. Pre jeho podporu pri manipulácii s dátami je tu operačná pamäť typu DDR3 s kapacitou 4 GB. Výhodou procesora je aj priamo integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 2500, ktorá výkonom úplne dostačuje bežnému užívateľovi a poradí si is ľahšími hrami či prehrávaním HD videa. Výkonnejší model grafickej karty je možné vložiť do slotu PCI Express x16 a nájde sa aj miesto pre dodatočné moduly operačnej pamäte či ďalší pevný disk.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks
Výrobca grafickej karty Intel
Celý názov grafickej karty Intel HD Graphics 2500
Typ operačnej pamäte DDR3
Celková kapacita pamäte 4096 MB
Výrobca operačného systému Microsoft
Názov operačného systému Windows 7 Professional
Typ optickej mechaniky DVD-ROM
Kapacita HDD 250 GB
Frekvencia procesora 3.30 GHz
Typ procesora Intel Core i5-3550
Výrobca procesora Intel
USB 2.0 4x
USB 3.0 4x
DisplayPort 1x
VGA 1x
COM 2x
LAN 1x
LPT 1x

Podobné produkty