Lenovo ThinkPad T440 T440-I5-128SD-08-C

349,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

   
Vo svete podnikania potrebujete prenosný notebook, ktorý s vami udrží krok. Napríklad ThinkPad T440. ThinkPad T440 prichádza s rýchlym spracovaním, skvelým operačným systémom, 14“ displejom s rozlíšením 1366 x 768 pixelov. Prichádza tiež s SSD úložiskom pre vyšší výkon a s množstvom vlastností, ktoré ušetria váš čas, vrátane čítačky odtlačkov prstov, ktorá zaistí bezpečie pre vaše dáta. A k tomu všetkému samozrejme patrí aj legendárna spoľahlivosť a podpora zariadenia ThinkPad. 
 
Výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť
S odozvou a efektivitou procesora Intel® Core vám Lenovo ThinkPad T440 umožňuje prepínať medzi obľúbenými aplikáciami bez námahy—zvýšte svoju produktivitu, kreativitu a užívajte si zábavu. Srdcom notebooku je procesor Intel Core i5-4300U, ktorý pracuje na frekvencií 1,9 GHz. V bezproblémovom chode mu napomáha 4 GB operačnej pamäte typu DDR3 a vaše dáta sa uložia na bleskurýchly SSD disk s kapacitou 128 GB, takže o bezproblémový a plynulý chod vašich pracovných aplikácií sa netreba obávať. O zobrazovanie vášho obsahu sa postará grafický čip od Intelu, konkrétne sa jedná o model Intel HD Graphics 4400, ktorý je svojimi vlastnosťami vhodný pre spustenie vašich pracovných aplikácií ale rovnako nesklame ani vo svete multimediálnej zábavy. Notebook je pripravený ihneď po rozbalení na prevádzku, vďaka predinštalovanému systému Windows 10 PRO.
 
Testovaný pre maximálnu odolnosť
Každý notebook ThinkPad úspešne prešiel 12 testami odolnosti podľa armádnych noriem a viac ako 200 testami kvality. Takže môžete byť pokojní, keď viete, že váš T570 ľahko odolá nástrahám každodenného používania.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty