Lenovo ThinkPad W530 2447CTO-08-B

499,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
Lenovo ThinkPad W530   
Technologicky impozantný a výrazne výkonný business stroj ako profesionálna grafická stanica v povestne pevném šasi čiernej farby. Šasi je vyrobené s dlhoročnou tradíciou, kde se využívajú uhlíkové vlákna, elastický polykarbonát a pevný zliatinový rám. LCD je vybavené kovovými závesmi pre odolnosť pri prenášaní a teda pre celkovú pevnosť a životnosť. Nezabudlo sa na vysoký štandard zabezpečenia, a tak je opatrený čítačkou odtlačkov prstov, čipom TPM i technológiou vPro pre jednoduchú správu. 
 
Zobrazovanie je v réžii vysoko kvalitného LCD displeja s matným povrchom, LED podsvietením a veľmi jemným rozlíšením Full HD. Mimoriadnym parametrom pre grafikov je samozrejme farebný gamut dosahujúci dokonca 95%! Aby boli farby vždy presné je integrovaný senzor pre kalibráciu. Práca vám pôjde naozaj od ruky, vďaka prepracovanej klávesnici s praktickým podsvietením, takže ani v tme sa vašej efektivite medze nekladú. Klávesnica notebooku je odolná proti poliatiu. 
 
 
 
Pretože je notebook LENOVO THINKPAD W530 technologická vlajková loď digitálneho sveta nechýba najnovšie rozhranie USB 3.0. K dispozícií sú ďalšie USB 2.0, kde je jeden trvalo napájaný napríklad pre dobíjanie mobilného telefónu. Notebook je pripravený aj pre osadenie 3G modemu, ktorý vám poskytne neobmedzené internetové pripojenie. Starosti pri pripájaní periférií po prenášanie si môžete ušetřiť dokovacím konektorom. Službu začne plniť behom pár okamžikov s predinštalovaným systémom Microsoft Windows 7 Professional.  

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty