Lenovo ThinkPad W541

799,00 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

 
 
Technologicky impozantný a výrazne výkonný business stroj ako profesionálna grafická pracovná stanica v povestne pevnom šasi čiernej farby. Šasi je vyrobené s dlhoročnou tradíciou, kde sa využívajú uhlíkové vlákna, elastický polykarbonát a pevný zliatinový rám. LCD je vybavené kovovými závesmi pre odolnosť pri prenášaní a teda pre celkovú pevnosť a životnosť. Nezabudlo sa na vysoký štandard zabezpečenia, a tak je opatrený čítačkou odtlačku prsta, čítačkou kariet Smart, čipom TPM aj technológiou vPro pre jednoduchú správu.  
 
 
 
 
Zobrazovanie je v réžii vysoko kvalitného LCD displeja s matným povrchom, LED podsvietením a veľmi jemným FullHD rozlíšením. Mimoriadnym parametrom pre grafiky je však farebný gamut dosahujúce dokonca 95%! Aby boli farby vždy presné je integrovaný senzor pre kalibráciu. Práca vám pôjde naozaj od ruky, vďaka prepracovanej klávesnici s praktickým podsvietením, takže ani v tme sa vašej efektivite medze nekladú. Klávesnica notebooku je odolná proti poliatiu. 
 
Strhujúci výpočtový výkon poskytuje procesor Intel Core i7-4810MQ. S technológiou Intel Turbo Boost 2 sa bezproblémovo vyrovná aj s veľmi vysokým zaťažením, kedy automaticky zdvihne frekvenciu. Na notebook je veľmi zaujímavým parametrom prítomnosť dokonca 4 slotov pre pamäťové moduly, takže Vám dovolí upgradovať na celkových 32 GB! V procesore sa nachádza grafická karta nVIDIA Quadro K2100M s vlastnou 2 GB pamäťou.
 
Keďže je notebook LENOVO THINKPAD W541 technologická vlajková loď digitálneho sveta nechýba najnovšie rozhranie USB 3.0. K dispozícii sú ďalšie USB 2.0, kde je jeden trvalo napájaný napríklad pre dobíjanie mobilného telefónu. Notebook je pripravený aj pre osadenie 3G modemu, ktorý vám poskytne neobmedzujúce internetové pripojenie. Starosti pri pripájaní periférií po prenášaní si môžete ušetriť dokovacím konektorom. Službu začne plniť v priebehu pár okamihov s predinštalovaným systémom Microsoft Windows 10 Pro. 

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty