Lenovo ThinkPad X250 20CLA02TUK-08-C

429,00 €
Dostupnosť: nedostupné
Popis produktu:

 
 
Spoločnosť Lenovo navrhla a vyrobila ďalší notebook série ThinkPad pripravený predovšetkým pre firemný sektor. S hmotnosťou necelých 1,5 kg a hrúbkou nepresahujúcou 21,5 mm ide o ľahko prenosného pomocníka, ktorý sa pýši skvelou konektivitou a odolnou konštrukciou. 
 
Hlavné prednosti Ultratenký dizajn s armádnou odolnosťou
Porty s klasickou veľkosťou - nie je potrebné adaptérov
Hot-swap batéria s Power Bridge technológiou 
Výkonný procesor   
Nekompromisný výkon
Aj napriek kompaktným rozmerom ponúka vysoký výkon. Srdcom notebooku je úsporný procesor Intel Core i5-5200U  s taktom 2,2 GHz schopný vďaka funkcii Turbo Boost navýšiť rýchlosť až na 2,9 GHz. Pri práci s grafikou alebo relaxáciou pri filme, oceníte integrovaný grafický čip Intel HD Graphics 5500. Tichý chod bez typického bzukotu a klapania pevného disku obstaráva rýchle 128 GB SSD. V notebooku je predinštalovaný operačný systém Windows 7 Professional, avšak môžete ho bezplatne upgradovať na systém Windows 8.1 Pro. Inštalačné médiá si možno vyžiadať na webovej stránke www.lenovo.com/lenovorecovery. 
 
Povestná odolnosť
Notebooky ThinkPad spĺňajú podmienky amerických armádnych testov odolnosti, dlhej životnosti a kvality prevedenia, medzi ktoré patrí vysoký tlak, vlhkosť, otrasy, vysoké teploty, teplotné šoky, nízky tlak, nízke teploty alebo prašnosť. Už tak vynikajúcej odolnosti napomáha aj legendárna chiclet klávesnica odolná proti poliatiu, ktorá má podsvietené tlačidlá uľahčujúce prácu v tme. Ergonomické klávesy prinášajú príjemnú hmatovú odozvu a neunavia vaše prsty ani po dlhodobom písaní.
 
Firemné využitie
Spoločnosť Lenovo myslela aj na maximálnu bezpečnosť dát svojich užívateľov. Prítomná je čítačka odtlačkov prstov a technológia Intel vPro umožňujúca jednoduchú správu na firemnej úrovni s nízkymi nákladmi. Môžete tu vykonávať správu, ochranu, opravu a vyhľadanie svojich používaných notebookov, nech už ste kdekoľvek na svete.
 
 

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty