Mad Catz R.A.T. M Wireless Mobile Gaming Mouse White R20-MCB437100001

44,90 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

Elegantná, univerzálna, a rozhodne next-gen - Mad Catz R.A.T. M Wireless Mobile Gaming Mouse vám dáva výkon, ktorý by ste očakávali od R.A.T. a kombinuje ju s prenositeľnou notebookovou myšou. Vďaka nejnovšej technológii Bluetooth - tak isto ako nano donglu pre zaridenie, ktorým chýba Bluetooth - R.A.T. M se používa rovnako pohodlne doma aj v kancelárii. S programovateľnými akčnými tlačidlami a intuitívnym drag-and-drop softvérom pre prispôsobenie tlačítok, to je jedna z predností tejto myši pre hráčov na cestách. Multiplatformná kompatibilita Vďaka technologii Bluetooth Smart
Bluetooth Smart je novou, úspornou verziou bezdrôtovej technológie Bluetooth, ktoré sú integrované do mnohých moderných výpočetných zariadení. V kombináciou s Bluetooth Smart-kompatibilným prístrojom, je nastavenie pre R.A.T. M ultra-rýchle a veľmi ľahké. Bezproblémovo ju pripojíte k PC či notebooku,  Mac zariadením, tabletom aj smartphonom behom niekoľkých minút. Co je GameSmart?
Navrhnuté tak, aby bezdrátovo a bezproblémovo pracovala so širokou radou inteligentných zariadení s GameSmart eko-systémom a prinášal tak tie nejlepšie herné zážitky s vývojom mobilnej platformy, pomocou Bluetooth, s radou ovládacích kláves, klávesníc, myší a slúchatok s mikrofónom pre hranie hier, produktivitu aj multimédia.

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty