ThinkPad Executive Leather Topload Case 14,1'' 4X40E77322

79,99 €
Dostupnosť: skladom
Popis produktu:

ThinkPad Executive Leather Case Dokonalá rovnováha medzi funkčnosťou a elegantným dizajnom, ThinkPad Executive Leather Case je moderným podaním klasickej biznis kategórie. Vyrobené z prémiovej hladkej čiernej kože.
Kvalitné kovové akcenty z červeného bronzu a soft-touch obloženie, pre dostatočnú ochranu pre Váš ThinkPad notebook a tablet. Odkladacie vrecká pre organizovanie náležitosti potrebné na cestách s ľahkým prístupom k nim. Polstrovaný, protišmykový ramenný popruh sa môže pochváliť otočnou funkciu, ktorá udržuje popruh bez zamotania. Vlastnosti
  Vyrobené z vysoko kvalitnej hladkej čiernej kože (57% koža, PU 41% PVC 2%), bronzové doplnky a soft-touch interiér Bezpečné a ochranný priestor pre notebook a tablet Predná časť pre odkladacie priestory a organizovanie k príslušenstvom Odnímateľný,protišmykový ramenný popruh s otočnou funkciou udržuje popruh bez zamotania Popruh k pripevniu ku kufru na kolieskach pre ľahké cestovanie Pohodlné, polstrované kožené držadlo Kompatibilný so všetkými ThinkPad notebooky až do 14,1 "širokouhlý (351 x 263 x 36,4 mm) Rozmery: 387 mm x 318 mm x 88.9 mm Hmotnosť: 1,24 kg kompatibilita: ThinkPad Executive Leather Case navrhnuté pre kompletnú radu ThinkPad Edge, T, L a X série - pre všetky notebooky s rozmerom 14.1"  

Parametre produktu:
Veľkosť Ks

Podobné produkty