TP-Link MC100CM MC100CM

35,90 €
Dostupnosť: do dvoch týždňov
Popis produktu:

Média konvertor TP-LINK slúži na prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Multi-mode vlákna a je využiteľný na vzdialenosť až 2 km. Optický port má SC konektory, média konvertor využíva vlnovú dĺžku 850 nm. Napájanie zabezpečuje externý adaptér. Zariadenie nevyžaduje dodatočné zakrytovanie ani montáž, pomocou adaptéra môže byť inštalované do racku. 

Podobné produkty