TP-Link MC220L MC220L

28,90 €
Dostupnosť: do dvoch týždňov
Popis produktu:

Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s v plne duplexnom režime pre port TX aj FX. Tento konvertor je určený pre použitie s multirežimovým/jednorežimovým optickým káblom s konektorom typu SC/LC. Pre odosielanie a príjem dát s multirežimovým optickým káblom využíva vlnovú dĺžku 850 nm až na vzdialenosť 0,55 km. S jednorežimovým optickým káblom vlnovú dĺžku 1310 nm až na vzdialenosť 10 km. Tento médiá konvertor možno použiť aj ako samostatné zariadenie (nevyžaduje žiadne šasi) alebo so šasi TP-LINK 19". Disponuje automatickou detekciou MDI/MDI-X pre port TX.

Podobné produkty